O NAS

Na wszystkie okazje

Wyjątkowe okazje warto uczcić w wyjątkowy sposób, dlatego też nasz lokal przygotował dla Państwa specjalną ofertę celebracji najważniejszych w życiu momentów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wesel, komunii, chrzcin, jubileuszy, bali oraz wielu innych przyjęć. Zapraszamy do odwiedzin i ustalenia szczegółów – z przyjemnością podejmiemy się organizacji dowolnej  imprezy okolicznościowej!

Staropolska kuchnia

Restauracja Kropka zapewnia wspaniałą obsługę imprez okolicznościowych oraz wyśmienity catering oparty na staropolskiej kuchni z Tarnowskich Gór. Poszczycić możemy się zespołem utalentowanych kucharzy specjalizujących się w kuchni staropolskiej z elementami kuchni europejskiej.

 

Duże i małe przyjęcia

Reprezentacyjne, przestronne wnętrza są w stanie pomieścić dowolną liczbę gości, a rozkład sal pozwala zarówno na organizację kameralnych bankietów i spotkań rodzinnych jak i hucznych wesel i bali.

Pokoje gościnne i noclegi

Do dyspozycji gości oddajemy także 28 miejsc noclegowych w komfortowo urządzonych pokojach dwuosobowych z łazienkami i tv. Pokoje rozmieszczone są na dwóch piętrach budynku restauracji i cechuje je różna kolorystyka. Dla Młodej Pary organizującej w naszym lokalu wesele oddajemy apartament dla nowożeńców gratis!

Atrakcyjna okolica

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach. Szczegóły na stronie www.kopalniasrebra.pl.

Na specjalne życzenie Klientów zapewniamy również oprawę muzyczną.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!